Dvojfázový odličovač: Prečo by si ho mala zaradiť do svojej rutiny?

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, prečo sú niektoré na pohľad jednoduché produkty drahšie? Vysvetlenie je jednoduché. Aj kvalita prírodných zložiek a surovín sa mení. Pôvod a spôsob spracovania sú jedným z hlavných faktorov pri ďalšom naceňovaní produktu. Napríklad aj taký marulový olej, o ktorom sa budeme rozprávať, častokrát obsahuje viacero odrôd malého, no o to účinnejšieho plodu. Ako teda spoznáš kvalitný kozmetický produkt?


Dvojfázový odličovač je skvelou alternatívou pre ľudí, ktorí chcú vyskúšať niečo nové, prípadne potrebujú poriadnu dávku hydratácie. Aj u nás sa nájdu výrobcovia, ktorí prinášajú na trh rôzne možnosti pre odličovanie. Správne čistenie pleti sa tak ľahko premení na potešenie. Na mojom Instagrame som pred pár dňami spomínala slovenského výrobcu SAVON.


Prírodná kozmetika SAVON, ktorá ma dostala vďaka telovému oleju, sa vyrába v Pezinku a vo svojej ponuke má napríklad aj prírodný dvojfázový odličovač s obsahom marulového oleja. Odlíčenie pleti, boj proti vráskam a vypnutie pleti sa skrýva vo fľaštičke spolu s marulovým olejom. Okrem toho tam nájdeš napríklad aj jojobový olej, koenzým Q10 a dokonca sa tam nachádza aj ružová voda, ktorá je veľkým hitom.


Viac sa o dvojfázovom odličovači a zložkách dozvieš TU alebo po kliknutí na foto. :-)


0 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
profilova foto_Michaela Recht.jpg

Vitajte!

Ste tu noví? Objavili ste ma náhodou? Prečítajte si viac

o mne, o mojom svete Michelle's Corner

a článkoch, ktoré s radosťou prinášam mojim čitateľom.

Aby vám

nič neuniklo.

Ďakujem za odber :)

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter