Moja oáza oddychu: Zaostrené na farebné kreslá

Sníval sa mi sen. O posedení na okne s výhľadom do prírody, o kúte, v ktorom bude moje vysnívané závesné kreslo, voňavé sviečky a gramofón. Každý predsa potrebuje svoju oázu oddychu. Ako by mala vyzerať tá vaša?

Zdroj foto: Pinterest

Kreslo nielen na čítanie


Pre niekoho to nemusí byť len závesné kreslo ale napríklad aj klasické TV kreslo alebo ušiak s podnožkou, na ktorú si vyložíte nohy, zababušíte sa pod teplú deku a vychutnáte si obľúbenú knihu, chutný čaj či kávu. Môj priateľ by naopak prijal hojdacie kreslo, ktoré by mu pripomínalo detstvo. Tu však prichádza na rad druhá ťažká úloha - výber farby.

kreslo ušiak, kreslo s podnožkou, farebné kreslo
závesné kreslo, hojdacie kreslo, kreslo na zavesenie

Patchwork alebo klasika?


Neviem prečo, no v poslednej dobe majú všetci okolo mňa len šedé, biele, čierne alebo svetlo hnedé sedačky. Farby sa akosi vytrácajú z našich interiérov a podľa mňa je to veľká škoda. Nie že by sa mi nepáčili, no moje srdce túži po farbách. A ako ste na tom vy? Máte doma alebo snívate o farebnej sedačke či kresle? Aké farby by ste si zvolili?Moje tipy na kreslo z BIANO.sk

hojdacie kreslo

Dekorácie a doplnky pre čitateľský kútik

Máte vo svojom dome kútik, ktorý je ako stvorený pre relax ale neviete, ako ho vyzdobiť? Všetko, čo potrebujete, je strategicky umiestnené kreslo, malý stolík a lampa na čítanie. A voilà, oáza oddychu je na svete. Okrem toho tam môžete umiestniť aj police, knižnicu, rastliny, prípadne originálne dekorácie. Krásne inšpirácie nájdete napríklad aj v ponuke Bonami.sk :) Tak, ako bude vyzerať váš relaxačný kútik?

Môj tip: Inšpirácie si zbieram aj v albume "Vysnívaná oáza oddychu" na najväčšom webe o bývaní - Modrá strecha :)

23 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
profilova foto_Michaela Recht.jpg

Vitajte!

Ste tu noví? Objavili ste ma náhodou? Prečítajte si viac

o mne, o mojom svete Michelle's Corner

a článkoch, ktoré s radosťou prinášam mojim čitateľom.

Aby vám

nič neuniklo.

Ďakujem za odber :)

  • Instagram
  • Facebook
  • Pinterest
  • Twitter